herb gminy ksawerow.png
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ | ZAMIESZKAJ | ZAINWESTUJ

200 lat dostojny jubilacie! Pan Bolesław kolejnym stulatkiem w naszej gminie

W dniu 2 sierpnia Pan Bolesław Rosiak obchodził swoje 100. urodziny. Jubilat otrzymał życzenia od niemal setki gości!

Oprócz przedstawicieli samorządu (m.in. marszałka woj. łódzkiego Grzegorza Schreibera, posła na sejm RP Krzysztofa Ciebiady, gospodarza i wójta naszej gminy Adama Topolskiego) w uroczystości udział wzięli zaproszeni goście - ks. proboszcz Stanisław Bracha, dyrektor SP ZOZ MEDiKSA i osobisty lekarz jubilata dr Wioletta Domańska, najbliższa rodzina i uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Ksawerowie, z którym Bolesław Rosiak jest wyjątkowo związany. 

Seniorowi, jak w każdym innym dniu, towarzyszył dobry humor i pogoda ducha. Zapytany o swoją receptę na długowieczność z uśmiechem zdradził jej sekret. Więcej w najbliższym wydaniu Echa Gminy Ksawerów.

ilość odwiedzin: - 993