logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Przedświąteczny maraton ZUMBY za nami - taka atmosfera tylko w gminie Ksawerów!

Ponad 350 osób wzięło udział w przedświątecznym maratonie ZUMBY, który w niedzielne popołudnie odbył się Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. dr. Henryka Jordana w Ksawerowie.
 
Dlaczego ZUMBa jest tak popularna? Bo taniec wyraża nasze emocje poprzez ruch i aktywny, zdrowy wypoczynek.
- Taniec w połączeniu z rytmiczną muzyką i dobrze dobranymi elementami fitness pozwala odstresować się po ciężkim dniu. To także świetny trening ogólnorozwojowy - mówił Paweł Kasznicki, pomysłodawca i wspólnie z GDKzB w Ksawerowie, organizator maratonu.
- Tanecznym krokiem weszliśmy w wyjątkowy nastrój świąteczny. Dziękuję za tak fantastyczną frekwencję. Po raz kolejny udowadniamy, że Ksawerów potrafi się bawić!  - dodał z uśmiechem.
 
Uczestnicy roztańczonego wydarzenia bawili się przez trzy godziny pod okiem najlepszych instruktorów: Pawła Kasznickiego, Damiana Jabłońskiego, Macieja Sarnata, Michała Dudka i Sylwii Bartczak.
Podczas maratonu była wystawiona specjalna puszka, do której można było wrzucać pieniążki przeznaczone na lecznie Antosia - chłopca z Pabianic. Na uczestników (w imprezie wzięła udział również setka dzieci) czekały wspaniałe prezenty, nagrody niespodzianki, poczęstunek i najróżniejsze atrakcje dla najmłodszych (m.in. malowanie buziek). Imprezę swoim patronatem objął Wójt Gminy Ksawerów Adam Topolski, który wspólnie z przewodniczącym Rady Gminy Arkadiuszem Jędrzejczykiem i wiceprzewodniczącą Anną Szcześniak-Rydz, wręczył uczestnikom upominki i nagrody.
 
Serdecznie podziękowania dla organizatorów (Active&Dance Paweł Kasznicki, GDKzB w Ksawerowie), sponsorów (Szkoła Podstawowa im. dr. Henryka Jordana w Ksawerowie, Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 S.A., Pizzeria Hypper, Salon Fryzjerski Patrycja Predel, Salon Fryzjerski Lokita, Salon Fryzjerski Michał Łuczyński, Salon Fryzjerski Iwona Grochowska, Soligrano, SunBud, Sieć Aptek - Apteka Wspólna, Jump Planet, Perfums Unique) i wszystkich tych, którzy zaangażowali się w to niezwykle pozytywne i energetyczne przedsięwzięcie. Brawo!

ilość odwiedzin: - 1797